Zapraszamy uczniów legnickich szkół średnich do udziału w konkursie literackim!

ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHOROBY!

Przy okazji Konferencji pt. WARTOŚĆ JAKOŚCI GŁOSU W FILOZOFII OCHRONY ZDROWIA zapraszamy uczniów szkół średnich z Legnicy i okolic do udziału w konkursie literackim.

REGULAMIN KONKURSU!

 1. Czekamy na Wasze prace konkursowe do dnia 1 maja 2019 r.
 2. Temat: Zdrowie to nie tylko brak choroby!
 3. Organizatorem konkursu jest Akademia Ochrony Zdrowia przy Uniwersytecie Wrocławskim Sp. z o. o.; ul. Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław.
 4. Dopuszczamy prace w formie rozprawek, esejów, opowiadanie, bajka itp. nigdzie dotąd nie publikowane i nie nagradzane.
 5. Prace nie mogą przekraczać 5 znormalizowanych stron (tj. 5 x 1800 czyli 9 000 znaków ze spacjami).
 6. Prace prosimy dostarczać tylko i wyłącznie w formie elektronicznej jako załącznik do maila (plik w formacie DOCX, DOC, ODT, RTF, ale nie PDF czy skan) na adres mailowy konferencja@rola-glosu.pl.
 7. W temacie maila należy wpisać KONKURS.
 8. W treści maila dane osobowe (imię i nazwisko, klasa, szkoła). Dane osobowe będą użyte tylko do identyfikacji prac konkursowych i wystawienia CERTYFIKATÓW UCZESTNICTWA W KONKURSIE. Adresy mailowe będą użyte tylko do komunikacji zwrotnej w sprawach konkursu.
 9. Prace będzie oceniać jury wybrane przez organizatorów konferencji.
 10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Konferencji w dniu 14 maja 2019 r. Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu do uczestniczenia w Konferencji.
 11. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.
 12. Organizatorzy opublikują wyróżnione prace w monografii naukowej Siła Twojego głosu! Konfrontacje, tom 3. Publikacja nie będzie się wiązała z honorarium autorskim. Prace nie będą zwracane.
 13. Wszelkie informacje można uzyskać drogą mailową bądź telefonicznie (nr telefonu Biura Konferencji jest czynny w godzinach urzędowania).

Serdecznie zapraszamy!